Dorost nevyužil dne otevřených dveří a Tlučná si odvezla hodně milosrdnou osmičku

30.09.2017 16:05

V sobotu jsme přivítali 3. tým tabulky a k zápasu nastupovali s Vencou Paterou v sestavě a s Marinem v brance. Počáteční obavy se naplnily již v 5. minutě po zahrání přímého kopu hostů, když míč zapadl pod břevno naší branky 0:1. Chvíli poté se podařilo Adamovi snížit a my zjistili, že se dá hrát i se zkušenějším soupeřem. Po neproměněné penaltě Martina Suka šli hosté ještě jednou do vedení, ale to bylo vše, co v prvním poločase předvedli. Převzali jsme totiž iniciativu a vytvářeli si jednu tutovku za druhou. Zejména Honza Šefl se dostával přes děravou obranu hostů do 100% šancí. Bohužel ani jednu z mnoha neproměnil a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. Druhý poločas jsme začali jak první skončil - neproměňováním šancí... Hosté nestíhali, zastavovali nás jen za cenu faulů a po jednom z nich obdrželi žlutou kartu. Během přesilovky se nám podařilo 4x skórovat a o zápase bylo rozhodnuto. My se dále dostávali do šancí, přidali ještě 2 góly a čekali jen na závěrečný hvizd. Hostům se podařilo snížit, ale na obrat už neměli sílu a my se mohli radovat opět z výhry. Doufám, že si Honza vybral smůlu v zahazování šancí a už příští týden v Tachově promění alespoň polovinu z deseti tutovek co měl.

TJ Chotěšov - TJ Tlučná 8:4 (2:2)

: 9. Kavka, 26. Hönig, 54. Kavka (p.), 55. Kavka, 58. Šefl, 61. vlastní, 70. Kavka, 74. Šedivý