Béčko padlo ve Spáleném Poříčí

28.10.2017 17:32

Další zápas hraný souběžně s A týmem, takže sestavu jsme skládali na hřišti podle toho, jak se uzdravují hráči A týmu. Vzali jsme tedy 2 dorostence, kteří právě dohráli svůj zápas a vyrazili vstříc další výzvě. V klasických úvodních 20ti minutách, ve kterých trpíme zbytečným respektem k soupeři, rozkoukáváme se a chybí nám správný důraz, jsme právě po takovém nedůrazu ve vápně dostali 1.gól. Pak jsem se i my osmělili a snažili se vyrovnat fotbalově vyspělejšímu soupeři. Lukáš Peprný v záloze byl motorem, který neúnavně vymýšlel, bojoval, Martin Pešek vzadu dirigoval  obranu, ostatní se jim snažili vyrovnat a najednou domácí ztratili převahu a hra se odehrávala ve středu hřiště, kdy každý z týmů občas vyrazil do rychlého protiútoku. Domácí měli víc štěstí, další góly jsme dostali ze střel z dálky, které díky terénu byly hodně účinné. I my jsme měli šance, za stavu 1:0 Lukáš Vebr sám před brankářem nepotvrdil roli kanonýra, střelu Tomáše Veselého v druhém poločasu vytáhl brankář tak, že ani on neví jak a střelu Martina Suka zastavila tyč.

Výkony jednotlivců se zlepšují, získané zkušenosti jsou vidět, už to není taková beznaděj jako v prvních zápasech. Doufejme, že se to projeví i ve výsledcích v dalších zápasech.

TJ Sokol Spálené Poříčí - TJ Chotěšov "B" 4:0 (2:0)