Áčko se po kolapsu v závěru vrací z Chanovic s prázdnou

03.09.2017 08:18

Dnešní zápas jako by kopíroval dva předešlé, které jsme spolu sehráli. Ve zkratce řečeno, Chotěšov hraje fotbal a Chanovice berou body. První poločas bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Hráli jsme výborně a po zásluze jsme vedli 2:0. Soupeř zahrozil jen dvakrát po našich ojedinělých chybách. Druhý poločas začal tak, jak jsme předpokládali, soupeř hru zjednodušil, ale i přesto jsme dobře bránili a mohli jsme zápas rozhodnout. Bohužel nedat takovou tutovku, kdy jdeme dva na brankáře je trestuhodné. S přibývajícím časem se kupili chyby v rozehrávce a dostávali jsme se pod tlak. To co se ovšem stalo v samém závěru je až k neuvěření. Totální kolaps!! V momentě, kdy běží poslední minuty musíme zápas ukopat a ne chtít pořád něco vymýšlet. Dostat tři branky za 6 minut je hodně silná káva. Nebudu nikoho hanit, protože i přes takový výbuch v závěru kluci hráli dnes dobře, ale vrátíme se opět na začátek, body mají Chanovice. Odehráli jsme s nimi tři zápasy, ve kterých jsme byli vždy lepší, fotbalovější, ale nemáme ani bod. Nad tím se hlavně musí kluci zamyslet. Zdržovat, kopat balóny do lesa, prostě cokoli co by vedlo k vítězství, je to jen o hlavě.

TJ Haas Chanovice - TJ Chotěšov 3:2 (0:2)