Žáci prohráli v Nýřanech

26.10.2013 17:45

Než jsme se rozkoukali a začali hrát, předvedli jsme několik individuálních "hrubic" a soupeř trestal. Za deset minut to bylo 3:0. Poté se hra vyrovnala a začali jsme i mi ukazovat, že fotbal hrát umíme. Vytvořili jsme si také několik slibných situací, bohužel jsme je nedokázali úspěšně zakončit a do poločasu jsme inkasovali ještě jednou. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a podařilo se nám snížit náskok soupeře, když vyraženou střelu Lukáše Bubna dotlačil za soupeřova brankáře důrazný Martin Suk. Mohlo být ještě veseleji, ale druhou branku nám rozhodčí neuznal pro ofsajd !? Pak už se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém se soupeř ještě dvakrát prosadil po rychlých brejcích.

TJ Dioss Nýřany - TJ Chotěšov  6:1 (4:0)