ŽÁCI - hodnocení sezóny

25.06.2013 18:53

Žáci – krajská soutěž, sezóna 2012/2013

Sedmé místo, 41 bodů …Když vezmu v úvahu vše pro a proti, myslím si, že je to velice slušný výsledek a při troše štěstí  to mohlo být ještě lepší…Čistě statisticky jsou sice nepříjemné  -3body  v tabulce pravdy, ale na druhou stranu  máme aktivní skóre a hlavně 5 bodů z 5-ti rozstřelů pokutových kopů, což je také potěšující…

Dost bylo statistiky,celou sezónu bych hodnotil třemi hlavnímy body:

1. Fery a Milka Vítkové - přítomnost obou kluků výrazně ovlivňovala nejen výsledky utkání, ale i herní kvalitu  ostatních hráčů. Je třeba zdůraznit, že v obou je tak velký potenciál, že dokázali rozhodovat utkání sami.

2. Zdravé jádro týmu – kluci a holky vytvořili dobrou partu, což dokázali už během soustředění. Tréninky během roku byly sice  ovlivněny tím, že min. polovina kluků a holek má ještě závazky v ostatních klubech a sportovních odvětvích, takže účast nebyla taková, jakou by si každý trenér představoval, ale ti, co mohli, si své odmakali….Sice poslední měsíc nám počasí nepřálo, ale jinak jsme byli vždy připraveni dobře…

3. Začlenění kluků z přípravky  - velice důležitý bod. Reálně totiž hrozilo, že nás bude na několik zápasů málo, takže jejich pomoc byla nezbytná. A navíc tito kluci dokázali, že nám jsou schopni pomoci nejen, jak se říká „do počtu“, ale  svojí kvalitou byli přínosem pro celé družstvo…Je až s podivem, jak šli výkonostně nahoru …Jedná se o Ondru Hrbase, Jakuba Zahoře a Adama Drdu…..

    Myslím, že tohle vše dohromady z nás dělalo dobrý tým, který byl schopný nabídnout kvalitní fotbal, pěknou podívanou pro lidi a radost pro nás trenéry… Chtěl bych za svoji osobu poděkovat všem hráčům, rodičům i realizačnímu týmu – panu Jelínkovi a Bohmanovi a těším se na další spolupráci s nimi….

 

Vladislav Zahoř

Trenér žáků