Žáci dokázali naplno bodovat v Kaznějově

11.04.2015 14:17

Do Kaznějova, do té doby druhého celku soutěžě, jsme odjížděli bez dvou opor a čekali jsme, jak se to projeví na hře. Kvůli nemoci chyběl Kuba Zahoř, ale hlavně  Adam Drda, oprora v bráně, který v té době hájil branku Vejprnic v Domažlicích.
Věřili jsme, že náš kádr je tak kvalitní, že dokáže i přes tyto ztráty uhrát dobrý výsledek. Do branky nastoupil Marin Braga, který dostává slušnou formu, pracuje na sobě a v budoucnu bude určitě opora. Kluci dostali za úkol mu pomoci a hrát zodpovědně odzadu a postavili se k tomu čelem. Od první minuty jsme byli lepším celkem, už v prvním poločasu jsme si vypracovali řadu šancí, ale dokázali jsme skórovat jen z pokutového kopu. Druhý poločas už byl zase v naší moci a nepustili jsme soupeře po celý zápas ke kvalitnímu zakončení. Navíc jsme se už dokázali prosazovat i vpředu a výsledek byl jednoznačný. Nebýt toho, že pan rozhodčí podlehl přeplněným ochozům pěti "rozumných" fanoušků a ke konci dával "trochu" najevo, kdo je domácí tým, což vyvrcholilo "objektivně" nařízenou penaltou, dokázal by Marin udržet i nulu. Takhle si i domácí konečně vystřelili na branku a nutno dodat, že to byla opravdu jediná kvalitní střela na bránu za celý zápas, což je pro druhý celek tabulky mizerná bilance, navíc proto, že hráli doma....
Ale určitě to vyplynulo z naší kvalitní hry, kluci se opravdu snažili a bylo na nich vidět, jak moc chtějí uspět. Všichni zaslouží pochvalu a hlavně bych chtěl poděkovat dvěma klukům z přípravky - Vildovi Bednářovi a hlavně Kubovi Honigovi, kteří se svojí výkoností již dokážou prosadit i v této kategorii a dnes nám hodně pomohli.

 

                                                            

FK Bohemia Kaznějov - TJ Chotěšov 1:6 (0:1)

: Hrbas 3, Suk 2, Hönig