Turnaj starších přípravek – 1.3. Rokycany

03.03.2015 14:41

V neděli 1.března se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Rokycanech za účasti 8 týmů.

Mužstva byla rozdělena na dvě skupiny,kde se hrálo systémem každý s každým. První dva postupovali do semifinále.

Našimi soupeři ve skupině byli FC Klatovy,SK Smíchov a FK Rokycany.

V prvním zápase s FC Klatovy jsme dostali branku již ve druhé minutě,ale zanedloluho jsme vyrovnali.Po velmi pěkné kombinaci jsme se poté ujali vedení,které nám vydrželo až do samého závěru,kdy nám soupeř vstřelil branku dvacet sekund před koncem po chybě obrany.

Škoda ztraceného zápasu ze silným soupeřem. Ve druhém zápase s SK Smíchov byla naše hra  velmi rozháraná a po několika nevyužitých šancích nás soupeř potrestal gólem. Pokračovali jsme  náporem,který vyústil ve vyrovnávací gól.

Bohužel již do konce nezbývalo mnoho času,takže druhý zápas,druhá remíza….což při tříbodovém bodování nám nedávalo příliš šancí na postup do semifinále.

Poslední zápas s velkým favoritem z Rokycan jsme museli zvítězit,abychom skončili alespoň druzí. Po velmi dobrém výkonu a vyrovnaném zápase jsme dostali před koncem branku,kterou soupeř ještě potvrdil brankou v poslední vteřině.

Ve skupině jsme skončili třetí a čekal nás souboj o 5.místo,ve kterém jsme narazili na Starý Plzenec „B“. Od začátku jsme byli jasně lepším mužstvem a zápas kontrolovali. Po velmi hezkých kombinacích jsme soupeři nasázeli čtyři branky a celkově skočili na 5.místě.

Nutno říci,že jsme  měli jedno z nejmladších mužstev na turnaji. Kluky je třeba pochválit za to ,že turnaj nevypustily a dohrály ho se ctí.

Nakonec jsme ale neodjížděli z prázdnou,když byl  Danek Janda vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

Výsledky:

Chotěšov – Klatovy           2:2          Janda,Hönig

Chotěšov – SK Smíchov   1:1          Janda

Chotěšov – Rokycany       0:2

 

O 5.místo :  Chotěšov – St.Plzenec „B“  4:0   Janda 2x, Hönig, Touš

 

Konečná tabulka: 

  1. Rokycany
  2. St.Plzenec „A“
  3. Klatovy
  4. Chotěšov
  5. St.Plzenec „B“
  6. SK Smíchov
  7. Břasy