Turnaj st. přípravek 23.5. Stod

23.05.2015 18:45

V sobotu 23.5. se zúčastnila naše starší přípravka velmi dobře obsazeného turnaje ve Stodě. Z původně přihlášených deseti týmů nakonec dva nedorazily,trochu se tím změnil hrací model turnaje,místo skupin se hrálo systémem každý s každým. Hrálo se na polovinu hřiště ze sedmi hráči v poli. Pro naše kluky to byla zcela nová zkušenost,když na tak "velkém" hřišti ještě nehráli.

Sestava týmu : Daniel Drda,Lukáš Haváček,Vilda Bednář,Lukáš Teršl,Filip Koláček,Jakub Hönig,Honza Touš,Honza Mastný,Daniel Janda,Daniel Michal,Daniel Bárta.

V první zápase s Mrákovem jsme se trochu na velkém hřišti hledali,přesto jsme se ujali vedení. Soupeř,který přijel s velmi urostlými,o hlavu většími hráči nám ale na konci vstřelil dvě branky a zápas otočil.

Druhý zápas s Líněmi jsme soupeře tlačili celý zápas,ale po spoustě neproměněných šancích jsme vyhráli pouze 1:0.

Třetí zápas proti domácímu Stodu jsme začali opět nervozně,ale postupem času se naše hra zlepšovala a tři nasázené branky během krátké doby zápas rozhodli.

Vstiš,náš čtvrtý protivník byl pro nás velmi snadným soustem.Nejslabšímu týmu turnaje jsme dali nakonec osm gólů.

V souboji o medailové pozice jsme v dalším zápase narazili na celek z Holýšova. Velmi vyrovnaný boj o každý kousek trávníku,po šancích soupeře ,jsme hru zrychlili a vytvořili si několik slibných šancí,které jsme ale nedokázali proměnit. Dvě minuty před koncem to ale vyšlo a po brejku jsme dali gól. Poslední minuta,poslední roh soupeře , neobsazený hráč před brankou a bylo po vyhraném zápase. Boj o medaile se tím velmi zkomplikoval.

Předposlední zápas jsme nastoupili proti favorizované Tlučné.Nejsilnější mužstvo na turnaji jsme ale velmi potrápili i když jsme již brzy prohrávali. Začali jsme pozorněji bránit a vyráželi do brejků Jeden z nich jsme dokázali proměnit a srovnali skóre.V poslední sekundách jsme ještě z trestného kopu těsně minuli branku.

Později se ukázalo,že pokud bychom tuhle situaci proměnili,turnaj bychom vyhráli.

Boj o medaile pokračoval i v poslednmí zápase s celkem Dobřan.Jen výhra by znamenala alespoň bronz. Vyrovnaný ,tvrdý zápas,dvě naše neproměněné šance nám již svazovali nohy,ale těsně před koncem po tečované střele jsme vstřelili zasloužený gól.... a vyhráli.

Turnaj byl velmi vyrovnaný a naše třetí místo je velmi dobrý výsledek,když jak jsem již psal,naši kluci hráli na velkém hřišti poprvé...

Jedno individuální ocenění jsme přeci jenom získali,když byl Jakub Hönig vyhlášem nejlepším hráčem turnaje...

Děkujeme všem hráčům k předvedeným výkonům!!!

 

Výsledky našeho mužstva:

Chotěšov-Mrákov 1:2  branka : Janda

Chotěšov-Líně    1:0   branka: Hönig

Chotěšov -Stod  3:0   branky:Hönig,Janda,Drda

Chotěšov - Vstiš  8:0  branky: Janda 4x,Hönig 2,Mastný,vlastní

Chotěšov - Holýšov 1:1 branka : Janda

Chotěšov - Tlučná  1:1  branka: Hönig

Chotěšov - Dobřany 1:0 branka: Hönig

 

Celkové pořadí turnaje:

 

1. Tlučná

2. Mrákov

3. Chotěšov

4. Holýšov

5. Dobřany

6  Stod

7. Líně

8. Vstiš