TRENÉŘI HODNOTILI PODZIMNÍ VÝKONY

28.11.2012 19:47

PŘÍPRVKA

 

1. Chotěšov 10 8 1 1 118: 15 25

Do sezóny jsme vstoupili s určitými ambicemi na lepší umístění než v předchozích sezónách, jelikož se spolu sehráváme již třetí rok a věděli jsme o odchodu ročníku 2001 do žák.kategorie u ostatních týmů (Stod, Merklín..). Hned první utkání proti Dobřanům nás vrátilo zpátky na zem, kdy jsme ztratili téměř vyhraný zápas a nakonec byli rádi za bod. Po té přišli „lehčí“ soupeři a s nimi výhra v Chlumčanech, doma jsme rozstříleli nováčka ze Vstiše, a také Merklín si od nás odvážel pořádný příděl. Poslední zápas prvního kola na nás čekal silný tým Stoda na jeho hřišti, kde jsme utrpěli první a zatím jedinou porážku. Druhým kolem jsme prošli bez zaváhání a v posledním kole přivítali „doma“ v boji o první místo Stod. V utkání vysoké úrovně jsme podali výborný výkon a stodští si odvezli desítku. Myslím si, že můžeme být v celku spokojený, kluci i s Luckou se stále zlepšují a věřím, že jim chuť do fotbalu zůstane a v jarních bojích potvrdíme naše první místo, které nám po podzimu patří.

Trenéři: Brabec Tomáš a Vacek Zdeněk

 

střelci

 

 

 

Zahoř Jakub

37

Brabec Jan

32

Novotný Rudolf

18

Šedivý Tomáš

9

Vacek Matěj

8

Hrbas Ondřej

5

Braga Marian

4

Hönig Jakub

4

Šeflová Lucie

1

 

ŽÁCI

 

9. Chotěšov 13 5 3 5  31: 25 20

Na podzim jsme odehráli celkem 13 utkání s bilancí 5 vítězství, 3 remízy (2 výhry na penalty) a 5 proher a s celkovým počtem 20 bodů jsme obsadili průběžné 9.místo.

Situace v družstvu žáků je taková, že máme k dispozici 12 kluků a holek, což není úplně ideální stav, navíc nám někteří hostují ve Vejprnicích, Viktorii Plzeň a Honza Šefl je hráčem HC Škoda Plzeň. Tréninky proto neprobíhají v takovém počtu hráčů, jaký bychom si představovali a kvalita zápasů také odpovídá tomu, jak se sejdeme…

I přes tyto problémy je třeba holky a kluky pochválit, neboť většina z nich si své povinnosti plní zodpovědně a věříme, že máme na to bojovat na jaře o přední příčky. V tom mi utvrzuje i fakt, že jako jediní jsme dokázali porazit lídra tabulky Rokycany a to na jejich hřišti.

Ještě je mojí povinností poděkovat klukům z přípravky, kteří nám velice pomohli (a věřím, že ještě pomohou) a dokázali, že nejsou jen do počtu, ale dokážou se na hřišti prosadit i v této kategorii – jsou to : Ondra Hrbas,  Honza Brabec, Kuba Zahoř, Adam Drda a Matěj Vacek…

Trenéři : Zahoř Vladislav a Jelínek Václav

 

střelci

 

 

 

Kvarda Adam

16

Vítek Miloslav

9

Kavka Adam

2

Vítek František

1

Krocová Martina

1

Šefl Jan

1

Moulis Filip

1

 

DOROST

 

3. Chotěšov 10 7 2 1  40: 15 24

Podzimní část sezony sdruženého přeboru dorostu máme za sebou s bilancí 10 zápasů,7 výher,2 remíz a 1 prohry s celkovým počtem bodů 24 (jeden bod navíc v penaltovém rozstřelu) a skore 40:15. V polovině soutěže jsme na 3.místě tabulky, když máme stejně bodů jako druhý a o tři body méně než vedoucí tým. Podzim nemůžeme hodnotit jinak než kladně a to jak v přístupu všech hráču k tréninku, tak k utkáním a v neposlední řadě bychom chtěli vyzdvihnout partu jaká se tu sešla. Myslíme,že až na zápasy ve Volduchách a Chlumčanech, které se nepovedli, jsme ostatní zápasy odehráli ve velmi dobré formě, zejména bychom vyzvihli výkony v Černicích a v domácím prostředí proti Letné a Dobřanům, kde nám byli soupeři víc než důstojným soupeřem. Ostatní celky už takové kvality nedosahovali a tak jsme si s nimi snadno poradili a s chutí zastříleli. Průměr branek na zápas máme přesně čtyři a o branky se podělili tito hráči: Terber L. 11, Bednář 7,  Braun 5, Fryč 4, Karban 3, Calta D. 2, Terber M. 2, Zborník, Sedláček, Janouškovec, Hasenöhrl, Klier a Pešta po 1. V sestavě dál byli a všechny zápasy odehráli Brabec, Calta L. a v brance výborný Weiss. Velké poděkování patří klukům za účast na brigádách a doufáme, že spolupráce mezi vedením oddílu a dorostem bude pokračovat na této úrovni i v budoucnu. Ještě velký dík patři našemu pomeznímu rozhodčímu p.Drdovi a všem co s námi ochotně jezdili na venkovní zápasy autana a i jinak pomáhali a v neposlední řadě našim fanouškům a fanynkám, které zveme na jarní část sezony a za kluky můžeme slíbit, že na hřišti nechají srdce, budou vás bavit pohledným fotbalem a poperou se o postup do krajské soutěže.

Trenéři: Karban Miloslav a Šefl Jaroslav

 

střelci

 

 

 

Terber Lukáš

11

Bednář Miroslav

7

Braun Pavel

5

Fryč Václav

4

Karban Miloslav

3

Terber Michal

2

Calta David

2

Zborník David

1

Janouškovec Tomáš

1

Sedláček Jakub

1

Hasenöhrl Pavel

1

Klier Zdeněk

1

Pešta Ondřej

1

 

MUŽI

 

2. Chotěšov 13 10 1 2  61: 18 31

V poločase soutěže je potřeba se ohlédnout za tím, jak jsme se prezentovali, jak jsme si splnili cíle a předsevzetí a vzít si ponaučení z toho, co se povedlo i z toho, co nevyšlo.
Celkový dojem z právě skončené podzimní části je dobrý. Není výborný, protože se nám některé zápasy nepovedly, nedokázali jsme sebrat body hlavní konkurentům - ve Dvorci to byla trenérská chyba, s Přešticemi jsme i přes porážku odehráli nadstandardně kvalitní zápas a v Kasejovicích jsme umřeli na krásu a neproměňování šancí. To nás ovšem provázelo celou dobu, je to námět na zlepšování. Přesto jsme opět mužstvo s nejvíce nastřílenými góly, máme průběžně nejlepšího střelce okresu a tým, který si v každém zápase dokáže vypracovat celou řadu šancí po hezkých akcích.
Pokud vezmeme v potaz naše tréninkové podmínky, kdy příprava prakticky končí na konci září, kdy se začíná dříve stmívat a do konce sezóny se jede tak nějak setrvačností, je potřeba všechny kluky pochválit za to, s jakým nadšením a nasazením k zápasům přistupují a fotbalem se baví. Celkově bych rád vyzdvihl pohodu v týmu, dobrou partu, kde dravé mládí výborně doplňuje zkušenost.
Už teď víme, na čem je potřeba zapracovat, těšíme se na soustředění, kde utužíme kolektiv, nebereme síly a stanovíme strategii, abychom celkový dojem ještě vylepšili.
Naším cílem je užít si každý zápas, prezentovat se koukatelným fotbalem, bavit se jím a bavit jím i diváky, kteří na zápasy chodí. Doufám, že se nám to alespoň trochu daří, na domácí zápasy jich neubývá a dokonce někteří za námi dojíždí i na zápasy venku. Moc děkujeme, podpora vždy hodně potěší.

Trenér: Miroslav Mužík

 

střelci

 

 

 

Molek Eduard

20

Vacek Tomáš

8

Vávrovec Norbert

7

Eret Pavel

5

Bednář Vilém

4

Russ Jakub

4

Znášik Pavel

3

Terber Lukáš

3

Jindřich Josef

2

Ondruš Jaroslav

1

Durkoš Stanislav

1

Plahs Michal

1

Wizovský Martin

1

vlastní

1