Mladší přípravka vyhrála turnaj ve Stodě

19.05.2015 16:33

V neděli 17.5. jsme odehráli turnaj mladších přípravek ve Stodě za ůčasti týmů ze Vstiše, Stoda, Žákavé, Dobřan a Chotěšova, který se hrál systémem každý s každým 1 x 12 minut. Sestava týmu : Filip Koláček, Jan Mastný, Daniel Bárta, Jan Touš, Matyáš Pittr, Denis Rydz a brankář Daniel Michal, který náš tým velice  podržel.

První zápas jsme odehráli s týmem Žákavé a po neproměněné penaltě Filipa Koláčka a pěkné střele do šibenice jsme se ujali vedení 1:0. Soupeř pak však vyrovnal a těsně před koncem mohl otočit výsledek ale díky obraně a brankáři vše dobře dopadlo.

Druhý zápas proti Vstiši byl jednoznačný a vítězství 8:0 tomu napovídá.

Třetí zápas jsme hráli proti Dobřanůn které se nám podařilo v posledním soutěžním kole porazit 10:9 a proto bylo velké překvapení vítězství našich chlapců po výborném výkonu 8:0.

Do posledního zápasu jsme šli s vědomím že když vyhrajeme, zvítězíme i celkově v turnaji. Po rozpačitém začátku kluci dali uklidňující branky a vítězství 4:1 nad celkem Stoda nám zajistilo díky lepšímu skore první místo v turnaji.

Výsledky našeho mužstva:
Chotěšov - Žákava  1:1 branka: Koláček
Chotěšov - Vstiš  8:0 branky : Koláček 3 , Mastný 2 , Touš 2 , Pittr
Dobřany - Chotěšov 0:8 branky: Koláček 3 , Touš 3 , Mastný , Pittr
Stod - Chotěšov 1:4 branky: Koláček , Mastný , Touš , Pittr

Ještě je třeba dodat že Filip Koláček vyhrál cenu pro nejlepšího střelce kdy při rovnosti 8 vstřelených gólů s hráčem Žákavé rozhodoval penaltový rozstřel kde měl Filip pevnější nervy a zvítězil.
Tímto bych chtěl všem hráčům poděkovat za výborný výkon a vítšzství v tomto turnaji.