Finále mladších přípravek

16.06.2014 16:44

V sobotu 14.6. se konal v Nepomuku finálový turnaj mladších přípravek. Zůčastnilo se osm nejlepších celků ze včech tří skupin. Systém turnaje se nakonec nehrál nalosováním do skupin, ale hrál každý s každým. Jelikož se jednalo o poslední akci několika našich kluků, kteří postupují od nové sezony do starší přípravky, vzali jsme na tento turnaj to nejlepší co jsme mohli vzít. Nutno říci, že kluci předvedli na tomto turnaji zřejmě nejlepší výkon za poslední půlrok a zcela zaslouženě vybojovali konečné 2. místo. Týmová hra, velmi dobrý výkon, odhodlání uspět a především obrovská bojovnost, to byli asi nevětší devízi našeho týmu. Všem hráčům patří velké poděkování za to, co na hřišti předvedli a těm co pokračují kariéru ve starší přípravce i kteří zůstávají v mladší, přejeme mnoho zdaru v nové sezoně.
 
                                                                           DÍKY !!!!!!!!!
 
 
1.zápas - Na úvod pro nás velmi nepříjemný soupeř, kterého jsme potkávali v naší skupině. Po nervozním úvodu se nakonec povedlo soupeře přehrát a proměnit skoro všechny šance.
  
Chotěšov - Nová Ves  4:0
 
B: Šedivý 3x, Touš
 
 
2.zápas - S dalším soupeřem z naší skupiny jsme začali velkým náporem a nasázeli soupeři tři branky. Poté naše hra asi s vidinou již jasného výsledku trochu upadla, soupeř toho využil a v závěru nám vstřelil dvě branky a zadělal na velké drama. Nakonec se nám podařilo výhru udržet
 
Chotěšov - Chlumčany
 
B: Janda 2x,Šedivý
 
 
3.zápas - První polovina utkání byla velmi vyrovnaná s možnostmi na obou stranách. Postupem času jsme přidali a třemi góly jsme výsledek pohlídali.
 
Chotěšov - Štěnovice  3:0
 
B:Šedivý 2x, Bednář
 
 
 
4. zápas - Jednoduchá záležitost s nejslabším celkem turnaje, s chutí jsme si zastříleli a trochu oddechli před klíčovými boji v turnaji.
 
Chotěšov - Losiná  9:0
 
B: Šedivý 3x,Mastný 3x,Janda 2x,Touš
 
 
 
5.zápas -  velmi vyrovnaný zápas s výbornou defenzivou na obou stranách se nám nakonec podařilo vyhrát jedním gólem po velmi hezké kombinaci všech hráčů
 
Chotěšov - Kasejovice  1:0
 
B: Mastný
 
 
 
6.zápas - S ohledem vidiny medailového úspěchu který by zaručovala výhra, jsme začali opatrně. Potom jsme převzali iniciativu a třemi góly jsme si zajistili nejhorší stříbrné medaile
 
Chotěšov - Žákavá   3:0
 
B: Šedivý  3x
 
 
 
7.zápas. -  poslední zápas na turnaji byl také utkáním dvou neporažených celků,takže jak se říká,to nejlepší nakonec. Velké finále bylo tady.
Hráče jsme se snažilii patričně namotivovat a povzbudit. Soupeř měl od začátku mírnou převahu,kterou jsme dobrou obranou hrou dokázali eliminovat a pokoušeli jsme se i trochu zaútočit. Asi v polovině zápasu jsme dostali gól,z kterého jsme se už nedokázali vzpamatovat. Další branky v naší síťi už byli jen otázkou času. Nakonec nám soupeř přidal ještě tři branky.
Prohra se soupeřem,který měl na turnaji  nejlepší mužstvo a určitě neporovnatelnou hráčskou základnu s námi, nakonec naše kluky velmi zviditelnil i na druhém konci okresu a slova chváli od odstatních trenérů a činovníků okresu nás velmi potěšila !!!!!!!!
 
 
Chotěšov - Nepomuk  0:4
 
 
 
 
Konečná tabulka:
 
1. Nepomuk   7-0-0   21 bodů
2. Chotěšov   6-0-1   18 bodů
3. Štěnovice  4-0-3   12 bodů
4. Kasejovice 4-0-3   12 bodů
5. Chlumčany 3-1-3   10 bodů
6. Nová Ves   1-2-4    5 bodů
7. Žákavá       1-1-5   4 body
8. Losiná         0-0-7    0 bodů