Dorostenci deklasovali Holýšov

19.10.2014 20:00

Zápas ve kterém se hrálo opět o přední příčky a to měli 20  bodů oba týmy, který byl v jasné režii našich kluků to je vidět i na výsledku!!!

První poločas chytal Jan Weiss a do druhé půle šel chytat Kuba Kanta (houba), který sice jednou inkasoval, ale předvedl pěkný výkon.

K tomuto zápasu asi není co víc psát, přesto si ulevim, pro ty kteří mají kritiku na náš přístup k přípravě kluků pro mužstvo "A" nebo "B", že je nepouštíme za ně hrát, tak jen pro jejich i vaši informaci: je 18 kluků z toho 3 brankáři, to už je 15 do pole, jeden dlouhodobě zraněný, jeden ukončil aktivitu, takže 13 do pole, nějaká ta nemoc do toho, atd., to je info, že jezdíme na utkání i třeba i s 9 hráči + 3 brankáři. To bohužel nikoho z nich nezajímá, protože tito kluci mají pravidelné tréninky a zápasy, které plní, jak účastí, tak přístupem. Každé tělo má svoji hranici vyčerpání a já i druhý trenér K. Šilhavý víme, že nemůžou zvládnout na 100 % 2 zápasy o víkendu a proto naše aktivita (Karban +Šilhavý) u dorostu po sezóně 2014/2015 končí.

                                  

TJ Chotěšov - FK Holýšov 9:1 (3:0)

B: Karban 2, Braun 2, Weiss 2, Vebr, Moulis, Kanta (p)