Chotěšovská stopa v Mc Donald's Cupu

29.05.2014 15:51

ZŠ Chotěšov se zúčastnila 17. ročníku fotbalového turnaje MC Donald's Cup. Jako vždy vyrazili reprezentovat školu i členové našeho klubu (Zahoř, Brabec, Vacek, Novotný, Šeflová, Šedivý, Janda a Bednář). S přehledem vyhráli obě okresní kola a postoupili do krajského finále, kde nejprve nestačili na fotbalisty FC Viktoria Plzeň z 33. ZŠ (0:10), pak smolně za velkého přispění rozhodčího a nevyužitých šancí prohráli s Benešovou ZŠ (1:2) a v posledním zápase ve skupině proti Sušici (0:0) byla po nastřelené tyči zase hodně smolná remíza málo. Po posledním místě ve skupině tedy následoval souboj s posledním z druhé skupiny, ve kterém naše škola po další bezbrankové remíze zvládla penalty lépe než Třemošná a obsadila celkové 7. místo.

   1. místo 33. ZŠ T. Brzkové, Plzeň
   2. místo  ZŠ Jižní předměstí, Rokycany
   3. místo ZŠ Komenského, Domažlice

 

Fotka s fotbalisty nejlepšího českého klubu Končalem, Štípkem a Teclem