Béčko otočilo zápas ve Smolivci

24.05.2015 20:32

Celkem sedm branek mohli vidět diváci, kteří si v neděli našli cestu na fotbal do Starého Smolivce. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a oko nezaujatého diváka bylo potěšeno. Nakonec vyhrál Chotěšov B, který nadále bojuje o postup. Starý Smolivec B se smiřuje se sestupem.

V poměrně vyrovnaném prvním poločase se jako první dostali do vedení hosté. Postaral se o to Vilém Bednář. O vyrovnání se zasloužil Karel Dražan. Chotěšov se mohl opět dostat do jednobrankového vedení, ale nařízenou penaltu neproměnil Alexandru "Lupescu" Carlan. Třetí brance v utkání předcházela kuriozní situace. Rudolf Ostříž se vydal na útočný výlet, nacentroval před branku, kde míč lehce tečoval Jiří Šíma a obránce Chotěšova nešťastně posunul balon až za záda svého brankáře Kubíka.

Po změně stran byl k vidění nápor hostujícího celku, který díky trefám Jana Štökla a Viléma Bednáře dokonale otočil průběh hry na 2:3 z pohledu domácích. Gólové hody nekončily, neboť se ze standartní situace prosadil obránce Smolivce Pavel Nachtman, proti jehož střele hostující zeď raději uhnula. Domácí, povzbuzeni vyrovnáním, se hnali za třemi body, což se jim vymstilo. Do otevřené obrany pronikl Lukáš Terber a jeho branka stanovila konečný výsledek 3:4 pro Chotěšov.

Ohlasy k zápasu :
Jiří Šíma, útočník Starého Smolivce: "Další zápas, který jsme o gól prohráli. Špatně nehrajeme, ale asi nám chybí štěstí. Další sezóna bude ve čtvrté třídě..."
Miroslav Bednář, momentálně zraněný útočník Chotěšova: "Za vítězství jsme rádi."

 

                                                               

TJ Starý Smolivec "B" - TJ Chotěšov "B" 3:4 (2:1)

B: 12. a 65. Bednář, 52. Štökl, 85. Terber

 

sestava :

Kubík - Vacek, Brabec, Hönig, Ondruš, Veselý, Carlan, Terber, Pešta (70. Fisher), Bednář, Štökl (70. Pašek)