Áčko rozstřílelo Dobřany

17.05.2015 12:57

Lídr tabulky smetl Dobřany 6:1!

Na horkou půdu Chotěšova budou hráči Dobřan ještě dlouho vzpomínat, dostali zde totiž v rámci 22. kola Okresního přeboru šestibrankový příděl!

Utkání bylo rozhodnuté takřka po prvních 20. minutách. Domácí favorit na hráče Dobřan vlétl jako uragán a po půl hodině hry vedl již 5:0! První zářez si připsal Josef Jindřich a to v 5. minutě utkání. Tentýž hráč přidal ve 12. minutě další branku a nastartoval tak svůj excelentní výkon v tomto utkání. Aby toho pro hosty nebylo málo, v 18. minutě se za domácí prosadil Adam Štökl a Chotěšov vedl již 3:0. Neuvěřitelný první poločas pokračoval a ve 24. minutě se dokázal opět prosadit Josef Jindřich a zkompletovat tak svůj hattrick! Jenže ani tohle chotěšovskému hráči nestačilo a o pouhé tři minuty později přidal další branku! První poločas tedy patřil převážně jedinému muži, který během 30 minut nastřílel 4 branky a prakticky rozhodl o vítězství svého týmu.

V druhé půli se domácí trochu zklidnili, ačkoliv začátek tomu příliš nenasvědčoval. V 60. minutě se totiž prosadil Eduard Molek a hosté se tak oprávněně obávali vysokého debaklu. Naštěstí pro ně, střelecká přehlídka Chotěšova touto šestou brankou skončila a zbytek utkání se v klidu dohrával. Dobřany dokázali vstřelit alespoň čestnou branku a to v 82. minutě. Konečné skóre tak bylo 6:1 a domácí vyslali ligovým soupeřům jasný vkaz - lídr tabulky je stále Chotěšov!

Radek Kubíček : Po předchozích zápasech jsme si museli pár věcí vysvětlit a myslím si že to padlo na úrodnou půdu. Začátek zápasu byl podle představ asi každého trenéra. Po 20 minutách jsme vedli 5:0 a bylo po zápase. Do konce utkání jsme měli ještě dalších šest šancí které by se měli proměňovat. I při konečné výhře 6:1 nebylo zdaleka vše optimální, ale jsem rád jak kluci přistoupili k úvodu zápasu a než se soupeř rozkoukal bylo vymalováno.

TJ Chotěšov - TJ Dobřany 6:1 (5:0)