Fórum

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertKen | 05.06.2018

The prostate gland is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of types of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections received from other parts from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some from the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations a week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to consider to be sure a wholesome prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should go for prostate examination one or more times a year.

Prvni sezona v 1.B tride

Kubi | 18.06.2017

Celkove 5.misto si myslim,ze je v prvni sezone krasne umisteni.Muj nazor je,ze tohle muzstvo muze dosahnout jeste lepsiho umisteni a klidne zabojovat i o postup.Bohuzel v jarni casti se hodne projevila na nasich vysledcich velka marodka.Treninkova moralka taky trochu opadla a to melo za nasledek nevyrovnanost vykonu a spatny konec sezony.V celkovem souctu ovsem je asi umisteni prijemnym prekvapenim.CHci klukum podekovat za celou sezonu.

Váš tým na portále Roteiro.cz

Roteiro.cz | 28.03.2017

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu https://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese:

https://www.roteiro.cz/tym/4757-tj-chotesov/
https://www.roteiro.cz/tym/4766-chotesov-b/

Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

Děkujeme!

Krasny podzim

Kubi | 20.11.2016

CHci strasne moc podekovat klukum za to co v podzimni casti na hristi odvedli.Je az neskutecne kam se nase vykony posunuli.Skoncili jsme na 6.miste,coz je na novacka hezky pocin,ale jeste vic me hreje, jake vykony jsme podavali a ze svou hrou jsme divaky nenudili.Hlavne se nesmime uspokojit a dal takhle pracovat.Ted nas ceka dlouha pauza na uzdraveni vsech sramu a od ledna se do toho opet oprem,aby jaro bylo jeste lepsi nez podzim.

Re: Krasny podzim

Koubís | 23.11.2016

Výsledky a umístění po půlsezoně paráda ;-) Byl jsem na pár zápasech se podívat a super !! Na nováčka..klobouk dolů!

Pripravne zapasy A tymu

Kubi | 15.07.2016

16.7 hrajeme v Hradci od 17.00 s Vejprnicema,23.7.opet v Hradci od 17.00 s Tremosnou.

B tým - baráž

Míra Mužík | 20.06.2016

Zpráva pro fanoušky a fanynky:
B tým si vybojoval, díky umístění na 3.místě, účast v baráži o postup do Okresního přeboru Plzeň-jih.
V baráži se utkáme s týmem Blovice A ve středu 22.6. od 18:00 hod v Chotěšově a v sobotu 25.6. od 14:00 hod v Blovicích.
Budeme rádi za podporu a tímto všechny zveme na hřiště.

Re: B tým - baráž

Kubi | 26.06.2016

Prozili jsme neuveritelnou sezonu od mladeze po muze.Sobotni baraz B tymu uz je jen tresnicka uz na tak sladkem dortu.Pridavam se s gratulaci a vstric novym vyzvam.

Postup

Kubi | 24.05.2016

Tak jsme prvni no a co!!!!!!!Konecne se to povedlo a chci timto podekovat vsem lidem,kteri se pohybujou kolem fotbalu.Snad tento postup zvysi vetsi zajem jak u hracu tak u divaku

Re: Postup

... | 26.05.2016

VELKÁ GRATULACE !!!!!

b-tým

karboš | 01.11.2015

Asi si zase rejnu,ale nedá mi to. roč dnes sedí hráči b-týmu a hrajou hráči á-týmu ( tetrbi, peprnkyn)., jste ostudy!!! a ro mne je to hnus.

Re: b-tým

Míra | 01.11.2015

Mildo, tvůj dotaz není rejpání, rád se na něj pokusím odpovědět. Terby s námi jezdí pravidelně, protože nehraje stabilně za A tým, byli jsme domluveni od minulého týdne. A Lukáš Peprný zaskočil za Milku, který má zraněná záda. Nevím, necítím se jako ostuda, snažím se zdravé hráče pravidelně vytěžovat a zapojovat. Když se podíváš zpětně na sestavy, určitě to tam najdeš. Příští zápas budou hrát zase ti, kteří budou zdraví a dnes nehráli.

B tým

karboš | 13.09.2015

Taková základna mladých kluků, a v základu hráč číslo 8 tam nemá co dělat, jen kecá neběhá prostě je to jen kus, dejte ěanci mladým!!!

Re: B tým

karboš | 13.09.2015

opravuji šanci

st. žáci

karbos | 29.08.2015

Prosím opravte, nejsme trenéři ani vedoucí.

Statistiky Vašeho klubu

Fotbalon.cz | 25.08.2015

Sledujte články a statistiky vašeho klubu https://fotbalon.cz/?route=listnew/list

Statistiky hráčů a klubu

Fotbalon.cz | 30.05.2015

Ahojte,
zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky na Fotbaloně jako ostatní kluby?
Malá ukázka z táboru jiného týmu :) https://fotbalon.cz/statistiky-zapasu/6909
Fotbalon.cz, pro český fotbal jak si ho chceme pamatovat.

doplneni komentare Kasojovice-Chotesov

Kujon | 10.05.2015

Lupescu dostal cervenou a hrali jsme celkem dlouhou dobu v 10... dikes

Re: doplneni komentare Kasojovice-Chotesov

Kubi | 12.05.2015

cca 20min

vyluxovanost

Miroslav Peroutka | 19.04.2015

Utkání TJ Klášter - TJ Chotěšov B proběhlo vcelku v pohodě, ale to co předvedli někteří hráči po utkání není normální. Aby začali soupeři nadávat do čůráků, zmrdů atd. to myslím, že zrovna normální není. Pan Bednář se choval jako mistr světa, ale chováním nesahá ani po kotníky řeznickýmu psu....

Re: vyluxovanost

Med | 20.04.2015

Vážený pane Peroutko,
na zamyšlení je spíše toto!!! Něco bylo minulý rok domluveno, ale z Vaší strany nedodrženo. Bylo Vám vyhověno s tím, že Vy na oplátku vyhovíte nám, při souběžně hraném utkání našich týmu A i B. Ať mi nikdo neříká, že se utkání nedalo odehrát od 14.00. Málo by Vás určitě nebylo. Hold jsme pak přijeli v 11 lidech s brankářem v poli a nakonec, kdyby rozhodčí odpískal jasný faul na našeho hráče, ze kterého následně padnul gól, Vás o body připravili... Stalo se nám to už bohužel po několikáté, že se soupeři vyhoví a on na to pak jaksi po určitém čase zapomene. Prostě se Vám to moc hodilo do krámu!!!

A teď ke zmíněnému incidentu. Že došlo ke slovním incidentům po zápase je pravda, ale slova jak píšete (takového hrubého rázu nebyly), padaly na obě strany. Co třeba Váš vedoucí týmu, který byl "trošku" pod vlivem alkoholu a svým "slušným" hlaholem bavil snad celý Dvorec. Nebo hráč hrající v útoku (asi vaše největší hvězda, podle chování a vystupování jak k soupeři, tak k vlastním spoluhráčům?) který po zápase spustil slovní kulomet ve kterém soupeře "chválil" o 100šest.

Tímto nechci nikoho omlouvat, jen Vás prosím, než příště něco někam napíšete, zameťte si nejprve před vlastním prahem!!!

Re: Re: vyluxovanost

M. Peroutka | 20.04.2015

Tak právě že byly takového rázu, ale pravda je, že z obou stran, to nepopírám. Nicméně dohoda zněla, že pokud budeme mít vlastní hřiště tak to nebude problém odehrát v neděli nebo v dřívějším čase. Ale hřiště prostě není a hrajeme kde je volno a kde nám to za ne zrovna malý peníze umožní.

Myslím si, že to bylo všechno naprosto zbytečný a že oba mančafty mají dost zkušený hráče aby se tohoto chování vyvarovali. Jinak náš vedoucí mužstva, i když nějaký pivo měl, se choval tak jako se choval Váš hráč k němu.

Je škoda, že utkání o druhé místo skončí zrovna takhle.

Re: Re: Re: vyluxovanost

Med | 20.04.2015

Emoce jsou někdy dosti špatně udržitelná věc. Každý jsme to někdy při sportu zažil... Bohužel

Co se stalo, stalo se. Nemá cenu to asi dále rozebírat. Zpět už se to stejně nevezme.

Přeji Vám, Klašteru mnoho sportovního úspěchu...

Re: Re: Re: Re: vyluxovanost

M. Peroutka | 21.04.2015

Pravda. Věřím tomu, že potkat se někde, tak se tomu zasmějeme, řekneme si jaký jsme volové a tak to skončí.

Každopádně taky ať se daří a A tým ať už konečně postoupí, už se o to snaží nějakej pátek.

znechucení

karboš | 06.04.2015

Vážený výbore, dnešní schůze opět o ničem, jak mi bylo řečeno, že požadavky atd. máme poslat e - mailem, nebo sms, že se pak sejdete a projednáte, tak zde vám zděluji, že i můj čas nebudu trávit jen tak zbytečně!!!

Fotbalu Zdar a Vám zvláště!

FOTBALON.CZ

David | 23.03.2015

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz

Letní dívčí fotbalový kemp

Jakub | 22.03.2015

Máte v týmu malou fotbalistku?
Ráda by i o prázdninách zlepšovala své dovednosti?
Je tu letní dívčí fotbalový kemp.
Více informací najdete na: www.kemp.fkduklazeny.cz

Šťastné a veselé

Míra Mužík | 24.12.2014

Všem chotěšovským fotbalistům, funkcionářům i fanouškům přeji hezké vanoční svátky, hodně zdraví v novém roce, krásné zážitky a spoustu radosti z úspěchů našich týmů.

Přidat nový příspěvek