Zápas Áčka rozhodl penaltový rozstřel

26.04.2014 19:35

Muži ztratili na domácím hřišti další bod, když vybojovali výhru až v penaltovém rozsřelu. Po prvním poločase, kdy fotbal moc krásy nepobral šli hosté do šaten s jenobrankovým náskokem díky gólu z 41. minuty. Po změně stran se hra trochu zlepšila. Domácí skóre otočili, ale Letiny dokázali ve druhé minutě nastavení vyrovnat. Penalty zvládli lépe domácí (4:3). Na první proměněnou hostů sice hned nedokázal odpovědět Vacek, ale další střelci (Jindřich, Kubík, Molek a rozhodující Eret) už se nemýlili. Brankář Rada třetí a čtvrtou chytil a druhý bod tak zůstal doma.

TJ Chotěšov - SK Letiny 3:2 p (0:1)