Žáci vyprovodili Tlučnou sedmi brankami a s předstihem ovládli soutěž

26.04.2015 15:22

Byl to zápas, ve kterém si kluci vybojovali titul "Vítěz okresního přeboru Plzně-severu", protože odskočili soupeřům tak, že již nemohou být překonáni (chybí 3 kola..). Do zápasu jsme šli s tím, že doma chceme potvrdit titul a pojistit si celkové vítězství. Od první minuty jsme byli lepší a vytvářeli jsme si spoustu šancí, ve kterých jsme však nepochopitelně selhávali. Výsledkem všeho byl gól hostů po ojedinělé akci, tedy spíše naší velké chybě na polovině hřiště. Kluci ale pokračovali v aktivní hře a do poločasu jsme dokázali otočit výsledek na 3:1.
   Od té doby jsme kontrolovali hru a i když soupeř dokázal snížit na 4:2, opět jsme ukázali, že druhé poločasy jsou naše a po solidním výkonu jsme soupeře deklasovali 7:2. Klukům mohu vytknout snad jen spoustu neproměněných šancí, tedy zbrklost v zakončení, jinak jsme utkáním prošli jako doposud celou sezónou  - tedy suverénně a bez ztráty bodu, což je pro nás úkol i do posledních třech kol...

Těší nás veliký úspěch a celá neskutečná sezóna, ve které kluci dokázali vyhrát "zatím" všechny mistrovská utkání, ale i "Zimní halovou ligu " a turnaj v Horšovském Týně, tedy vlastně vše, co hráli. V této katgorii se letos sešel vyjímečný mančaft a já bych chtěl všechny příznivce pozvat na poslední mistrovské utkání na domácím hřišti, které by se mělo uskutečnit 10.5. od 14,00hod (bude ale ještě upřesněno kvůli Májům..), protože tihle kluci si to zaslouží !!!!!!!!

TJ Chotěšov - TJ Tlučná 7:2 (3:1)