Žáci porazili na penalty Blovice

09.06.2013 16:14

Na náhradním hřišti v Mantově přivítali žáci soupeře z Blovic. Hosté byli v prvním poločase, na jehož konci se vedro změnilo v bouřku a liják lepší, zaslouženě se ujali vedení a ještě nastřlili tyč. Po změně stran měl zase víc ze hry Chotěšov. Nejdřív Fery vyrovnal na tyče, ale z další šance už bylo srovnáno i skóre. Když už to vypadalo, že utkání budou rozhovat penalty se v nastaveném čase po krásné akci Honza - Fery - Kafík domácí dostali do vedení. Jenže rozhodčímu asi napršelo do hodinek, protože zápas ukončil až po upozornění diváků a hostujícího pomezního v 8 minutě nastavení. Mezitím ale bohužel stačili Blovice vyrovnat. Nakonec tedy na penalty došlo. Poslední hráč hostů netrefil branku a z domácích se nemýlil nikdo (5:4).

TJ Chotěšov - TJ Sokol Blovice 3:2 p (0:1)