Výsledky VII. kola V. ročníku zimního turnaje Horšovský Týn

07.03.2013 18:33

V. ročník zimního turnaje Horšovský Týn

 

VII. kolo

Dynamo HT A - Dynamo HT B 8:2 (5:1)

rozhodčí Kopejtko; střelci: Blacký 2, Falout 2, Brychcín 2, Šinál, Wolf - Bouda, Čedík

 

FC Švihov - Chotěšov 2:6 (1:3)

rozhodčí Kopejtko;

střelci: Havlíček, Brož - Kubík, Plahs, Vacek T., Russ, Hasenhöhrl, Hönig

 

FK Staňkov - Baník Kamenný Újezd 4:2 (2:1)

rozhodčí Šporer; střelci: Brož 2, Levý, Zahoř - Betinec, vlastní

 

Slavoj Koloveč B - Jiskra Domažlice B 1:3 (0:1)

rozhodčí Štěpán; střelci:Gabriel - Halili 3

 

Konečná tabulka:

1. Jiskra Domažlice B 6 1 0 25:6 20 PK 1

2. FC Dynamo Horšovský Týn A 5 1 1 28:10 17 PK 1

3. Slavoj Koloveč B 4 1 2 26:12 13

4. FK Staňkov 2 3 2 17:13 10 PK 1

5. Chotěšov 2 3 2 14:15 9

6. Baník Kamenný Újezd 2 1 4 12:25 8 PK 1

7. FC Dynamo Horšovský Týn B 0 2 5 12:31 4 PK 2

8. FC Švihov 1 0 5 10:30 3

 

Střelci dle mužstev:

Jiskra Domažlice B (25) - Socha 6; Hartl 4, Halili 3, Paluch 2, Konůpka 2, Lešek 2, Soukup, Kubice, Waldmann, Kalný, Pavlíček, Dufek

Baník Kamenný Újezd (12) - Ježek 4, Kočí 2, Betinec 2, Hakel, Kormaník, vlastní 2

FC Švihov (10) - Brož 5 , Kašpárek, Zdráhal, Duchek, Havlíček, vlastní

FC Dynamo Horšovský Týn A (28) - Falout 8, Havlíček 4, Šinál 3, Blacký 3, T.Šindelář 2, Brychcín 2, Wolf 2, Jurko, Šindelář R., Minařík, Kostre

FK Staňkov (17) - Brož 7, Zahoř 3, Červeňák, Dolejš, Gust, Kucharič, Čonka, Voves, Levý

FC Dynamo Horšovský Týn B (12) - Mothejzík 3, Havlíček 2, Bouda 2, Šinál, Falout, Matulka, Čedík, vlastní

Slavoj Koloveč B (26) - Souček 7, Pergl 4, Rejthar 3, Lucák 3, Kadlec 2, Tomášek 2, Šlajs 2, Šperl, Gabriel, vlastní

Chotěšov (14) - Bednář 2, Kočí, Kubík 2, Vacek 2, Russ 2, Plahs, Znášik, Terber, Hasenhöhrl, Hönig

 

Pořadí střelců:

8 - Falout (FC Dynamo HT A)

7 - Brož (Staňkov), Souček (Koloveč B)

6 - Socha (Jiskra B)

5 - Brož (Švihov)

4 - Ježek (Kamenný Újezd), Hartl (Jiskra B), Havlíček (FC DynamoA), Pergl (Koloveč B)

3 - Halili (Jiskra B), Šinál, Blacký (oba FC Dynamo A), Zahoř (Staňkov), Mothejzík (FC Dynamo B), Rejthar, Lucák (oba Koloveč B)

2 - Palůch, Konůpka, Lešek (všichni Jiskra B), Kočí, Betinec (oba Kamenný Újezd), T.Šindelář, Brychcín, Wolf (všichni FC Dynamo A), Havlíček, Bouda (FC Dynamo B), Kadlec, Tomášek, Šlajs (všichni Koloveč B), Bednář, Kočí, Kubík, Vacek, Russ (všichni Chotěšov)

1 - Soukup, Kubice, Waldmann, Kalný, Pavlíček, Dufek (všichni Jiskra B), Hakel, Kormaník (oba Kanemnný Újezd), Kašpárek, Zdráhal, Duchek, Havlíček (všichni Švihov), Jurko, R.Šindelář, Minařík, Kostra (všichni FC Dynamo A), Červeňák, Dolejš, Gust, Kucharič, Čonka, Voves, Levý (všichni Staňkov), Šinál, Falout, Matulka, Čedík (všichni FC Dynamao B), Šperl, Gabriel (oba Koloveč B), Plahs, Znášik, Terber, Hasenhöhrl, Hönig (všichni Chotěšov)