V souboji o druhou příčku se muselo Áčko spokojit s bodem

13.10.2013 17:08

Po nezvykle velkém množství omluvenek jsme na zápas o 2.místo vyjížděli ve 12ti lidech.
Nicméně tato parta statečných se na hřišti od začátku soupeři postavila čelem a chtěla dokázat, že naše umístění v tabulce není náhoda. I přes naivní chyby v obraně, které soupeř nemilosrdně trestal, jsme z rychlých brejků dokázali odpovídat a poločas končil za našeho vedení 3:2. Na začátku druhého poločasu nás soupeř zatlačil, ale postupem času se hra vyrovnala, byt to spíše boj o střed hřiště bez výraznějších šancí. Když jsme začali přebírat iniciativu, zranil se Lukáš Terber, museli jsme přeskupit řady a ztratili na údernosti. Místo zvýšení náskoku soupeř ze standardky vyrovnal a přes naší velkou snahu utkání skončilo asi spravedlivou remízou. V penaltové loterii pak domácí získali bod navíc.

TJ Slavoj Dvorec - TJ Chotěšov 4:3 p (2:3)