Přípravky znovu vítězně

25.10.2013 20:21

Předzápas obstarala mladší přípravka, která začala utkání náporem a brzy přidala i branky. Po pohodlném vedení 3:0 ale přišly chyby a dva slepené góly soupeře. Trefou do šatny se ale domácí neuklidnili a Chlumčany po změně stran dokonce dokázali stav vyrovnat. Nakonec ale rozhodla větší fotbalová kvalita našich prcků a body zůstali doma.

TJ Chotěšov - TJ Keramika Chlumčany 9:4 (4:2)

B: Janda 3, Hönig 3, Bednář 2, Mastný

První poločas starších minižáků přinesl velký tlak domácích, který se ale utápěl ve velkých nepřesnostech a zahazováním šancí. Začátek druhého poločasu už vypadal lépe, ale pětibrankový náskok nás ukolébal a soupeři jsme dovolili se třemi brankami vrátit do zápasu. Stajně jako v prvním utkání se ale nakonec fotbalově prosadili naši hráči, odskočili i gólově a závěr dohráli ve velké pohodě.

TJ Chotěšov - TJ Keramika Chlumčany 12:4 (2:0)