Přípravka se zúčatnila halového turnaje v Nýřanech

24.02.2013 14:13

Družstvo minižáků sehrálo v Nýřanech kvalitní turnaj, kterého se ještě zúčatnili dva výběry domácího Diossu, Baník Tlučná a Slavoj Stod. První dva zápasy prckove vyhráli bez inkasované branky. Po čtyřzápasové přestávce se těžko dostávali do tempa a utrpěli dvě porážky v řadě.  Obsadili tak 3. místo. V semifinále tedy narazili na soupeře z Tlučné, ve kterém se v 7. minutě ujali vedení. Tři minuty před koncem ale soupeř vyrovnal. Už se pomalu schylovalo k penaltovému rozstřelu, ale druhou, rozhodující branku dostali z rohu snad v poslední možné vteřině a tak hořkost porážky přinesla i slzy. Utkání o bronz nezačalo asi i z velkého zklamání vůbec dobře. Pak se ale děti oklepali, otočili nepříznivý stav 1:3 a zaslouženě vybojovali bronzové medaile. Zápas o bronz se vydařil Lucině, která zaznamenala hattrick a čtvrtý gól vybojovala. Adam Drda se pak stal nejlepším brankářem turnaje. Ještě nutno upozornit, že pro nemoc v sestavě chyběli dva nejlepší střelci Kuba Zahoř a Honzík Brabec, kteří spolu za podzim dali 69 !!! z celkových 118 gólů.

Chotěšov - Stod 1:0  B: Vacek

Tlučná - Nýřany "A" 3:4

Chotěšov - Nýřany "B" 2:0  B: Hrbas, Vacek

Tlučná - Stod 6:0

Nýřany "B" - Tlučná 1:7

Nýřany "A" - Stod 3:1

Stod - Nýřany "B" 5:2

Nýřany "A" - Chotěšov 5:2  B: Šeflová, Patera