Oslabené Áčko zvládlo šlágr v Dobřanech

19.10.2014 20:15

Většina hráčů je na marodce, tak se muselo udělat i pár změn v sestavě a doplnit sestavu B týmem. Hned v úvodu se ukázalo na které straně je nezkušený hlavní rozhodčí !! A také se to ukázalo i ve 25. minutě, když červenou kartu dostává Molek, kterou rozhodčí okomentoval „Úder do protihráče“, jednalo se o klasický souboj u lajny. Jasná ruka ve vápně domácího hráče, ale opět rozhodčí nic neviděl!! V oslabení jsme bojovali, ale bohužel do konce 1. poločasu jsme dostali gól a do šatny jsme šli za stavu 0:1. V 10 lidech se podařilo vyrovnat Vávrovcem a stav je 1:1. Šance jsme měli, bohužel při nás štěstí na gól nestálo, ale také díky gólmanovi Radovi, který opět za svá záda nechce nic dalšího pustit. Domací tým se dostává do naší šestnáctky, kde Hasenöhrl fauluje, je nařízená penalta a tím zvyšují na 2:1. Až na konci 2. poločasu se ve vápně k míči dostává Brabec T. a vyrovnává na konečných 2:2. Penalty poté proměnují Vávrovec, Vacek T., Kubík. Vydřené 2 body a dál se držíme v čele tabulky.

TJ Dobřany - TJ Chotěšov 2:3p (1:0)