Muži porazili rezervu Chlumčan

21.05.2013 11:27

K zápasu do Chlumčan jsme odjížděli se vším, co zůstalo zdravé. Dohromady to dalo 2 brankáře a 10 hráčů, z toho byli 3 dorostenci. Nicméně parta statečných se se situací porvala se ctí a zaslouží velkou pochvalu.
V prvním poločase bylo znát, že sestava je mírně improvizovaná a ne všechno se povedlo. V bráně ale čaroval Míra Rada, díky kterému byl poločasový stav 0:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší chutí, v obraně se všichni zlepšili, přidali důraz a zjednodušili hru. V záloze opět výtečný výkon Michala a Tomáše s výbornou podporou krajů přinesl větší počet přečíslení a šancí. V útoku hráli kluci proti jednou tak velkým obráncům na hranici sebeobětování, ale vyplatilo se. Postupně jsme přebírali aktivitu, zpřesnili hru a výsledkem byl nemilosrdný střelecký výkon "mladých pušek", kdy byla potrestaná každá chyba soupeře. A kdyby nás nevyhnala ze hřiště bouřka a kroupy, jistě by nějaký zářez do pažby přibyl.

TJ Keramika Chlumčany "B" - TJ Chotěšov 1:5 (0:0)