Muži nastříleli v Letinech půltucet

28.09.2013 20:32

Do zápasu jsme vstoupili sebevědomě, nabuzeně a s chutí si zahrát fotbal. Od začátku jsme diktovali tempo, dobře kombinovali, běhali, dostávali se do šancí, ale dlouho jsme nemohli otevřít skóre. To se nakonec podařilo a dostali jsme se do vedení o 2 branky. Pak si kluci asi chtěli užít poslední sluneční paprsky a kochat se babím létem. Soupeř naše rozjímání využil, do poločasu snížil a měl i několik dalších náznaků šancí.
Po poločase jsme zase na soupeře vlítli a na hřišti jsme předváděli nádherné věci korunované hezkými brankami. Soupeř se ještě snažil kousat, my jsme opět trochu polevili. Ale když Míra Rada za stavu 4:1 chytil penaltu a prakticky vzápětí jsme dali další 2 góly, bylo jisté, že si vezeme z Letin cenné body. Až na chvilkové ztráty koncentrace jsme zahráli výborný zápas a všichni kluci zaslouží pochvalu.

SK Letiny - TJ Chotěšov 2:6 (1:2)