Mladší žáci byli i v další přípravě úspěšní

23.03.2015 14:32

Další přípravné utkání našich mladších žáků bylo zajímavou konfrontací úrovně plzeňské a domažlické skupiny, protože jak naši mladší žáci, tak i kluci z Horšovského Týna "drtí" své soupeře a suverénně vedou své skupiny.
Kvalitní utkání na umělé trávě v Horšovském Týně začalo za studeného počasí převahou našich kluků, ale žádnou slibnou akci jsme nedotáhli do úspěšného konce. V závěru poločasu se hra vyrovnala a zahrozili i domácí....Poločas ale skončil bez branek. Druhý poločas jsme nechali odpočívat naši oporu v bráně Adama Drdu. Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji, ale byli to naši kluci, kteří  první udeřili - Ondra Hrbas vybojoval míč na půlce,vyslal na steč Štěpána Loudu a ten nezaváhal...Mírná převaha domácích však pokračovala a výsledkem byl obrat v utkání, když jsme dostali dva góly, první po povedené akci domácích, druhý po lehkém zaváhání brankáře Bragy, který ale podal jinak spolehlivý výkon a pomáhal klukům i jistou rozehrávkou ....
Náš "drtivý" druhý poločas se projevil poněkud později, konec zápasu patřil nám a když v koncovce nejprve selhal náš elitní střelec Martin Suk, prosadil se dvakrát Ondra Hrbas a otočil  zápas na konečných 3:2 v náš prospěch...
Kvalitní utkání s šikovnýma klukama z Horšovského Týna nám ukázal i slabiny, ale opět se ukázalo, že kluci neradi prohrávají a mají v sobě bojovného ducha.

TJ Dynamo Horšovský Týn "A" - TJ Chotěšov  2:3 (0:0)