Dorostenci vydřeli body v Žákavě

25.09.2014 14:36

Asi nejlépe začít tim, že zápas se nehrál po domluvě oddílů, ale podle pravidel se musí hrát do 14. dnů po ofic termínu.

Naše sestava výborný brankář Kanta - Weiss (Randa), Brabec, Calta, Milička - Filip, Braun, Karban, Kavka - Vebr, Moulis

Věřil jsem, že i v této sestavě dokážeme vyhrát!!! Ale odložené kolo nám ukázalo, že jsme asi moc tolerantní, protože se nehrálo na hřišti, které se lajnovalo 10 minut před vypršením 20. minutové čekací době a nestihlo se to v čas. Přesto jsme začli a mohlo nás to mrzet.

Domácí se do nás pusili hned od začátku, ale to byla i chyba v našem přístupu k utkání a hlavně nepochopilné kažení přihrávek, které nám ubralo hodně sil. Přesto jsme šli do vedení 1 : 0 ( Kavka ), ale o pár minut domácí vyrovnali z penalty 1 : 1. Tak skončil i poločas. Do druhé půle jsme klukům řekli své, ale došlo i na střídání na hrajícího brankáře Weisse, který po dvu velkých křečích musel odstoupit!!! a nahradil ho další brankář Randa.I přesto jsme zaslouženě vyhráli, když se pěkně trefil z dálky 1 : 2 ( Karban ).