Dorostenci se vrací z Mochtína s prázdnou

09.11.2013 21:14

Velmi slušně hrané utkání (ŽK obdrželi domácí za zbytečné komentování) rozhodl Mochtín již v první půli. Po změně stran domácí hráli více na krásu než na efekt a tak již další branka nepadla. I přes prohru se hosté prezentovali velmi dobrým výkonem a lze jim jen poděkovat za předvedenou hru.

TJ Sokol Mochtín - TJ Chotěšov 3:0 (3:0)

Komentář utkání z webu soupeře :

.. KS dorostu  - Sokol Mochtín - TJ Chotěšov   3 : 0 (3:0). Naši kluci překvalili soupeře rychlým golem, který vsítil již ve 3.minutě Jakub Hadáček. I v další části 1.poločasu měl Mochtín územní převahu, kterou vyjádřil ve 36. a 39. minutě dalšími goly. O výsledku tak bylo rozhodnuto, soupeř to ale nevzdal, bojoval až do konce, skore se však nezměnilo. Náš tým si tak udržel 1.příčku tabulky, když nasbíral již 30 bodů a skore 38:17. Rozhodčí Michal Bureš, ŽK 3:0, branky : Jakub Hadáček, Jakub Rubáš, Daniel Kotlan