Dorostenci padli v Nepomuku

12.10.2014 20:18

Další souboj o přední umístnění v tabulce se nepovedlo. Naši kluci se v mlze pustili do soupeře a to se projevilo i brankově, když se střelou z velkého vápna prezentoval Pavel Braun. Pak přišli i další pěkné gólovky, které se neproměnili, pak už přišla zase nazodpovědnost a špatná hra, která se projevila vyrovnáním. Jasnou branku domácích pak vychytal Honza Weiss a ani neproměněná penalta domácích nás nedokázala nakopnout k lepšímu výkonu. To byl poločas, kdy jsme mohli jasně převzít utkání do vlastní režie.

Bohužel jsme v druhém poločase nedokázili využít šance a  nás trestal domácí tým po špatném rozhodnutí faulu hlavního rozhodčího pana Velíška (bylo toho více, ale je to pan ROZHODČÍ)  2:1 To však neni výmluva na rozhodčího.

Pak už to bylo nahoru dolu, to se soupeř dostal do dvoubrankového vedení 3:1, ale po krásné kombinaci Braun v.s. Karban 3:2 jsme ještě mohli domácí potrápit, ale zbytečné vyloučení Marka Brabce nám už na síle nepřidalo.

Přesto věřím, že se po podzimu udržíme v čele tabulky a budeme dál trápit naše soupeře.

FK Nepomuk - TJ Chotěšov 3:2 (1:1)