06.10.2013 19:07

SK Hradec 1946 "B" - TJ Chotěšov "B" 0:4 (0:1)

B: Bednář V. 2, Jindřich, Pašek

Komentář ze stánek soupeře :

Zápas začal šancemi hostů, které Janeček dokázal zlikvidovat, po té si domácí plnily defenzivní úkoly a hra se srovnala. Bohužel se nepodařilo proměnit slibné šance Douši a Marka a tak nás hosté potrestali v 27.minutě, z velkého vápna střelou k tyči se trefil Bednář. Před koncem prvního poločasu si Chotěšov vytvořil tlak, ale další branku nepřidal. Ta přišla po nepřesném centru Bednáře, který zaplul nechytatelně do brány,v 55.minutě 2:0. Snížení mohl zařídit po pěkné samostatné akci Šmejkal, ale jeho zakončení obránce zablokoval. Další šanci měl Douša,ale ani tato střela brankáře Fischera nezaskočila. V závěru bohužel došlo k několika chybám, které dali výsledku horší podobu, porážka 2:0 by byla asi stravitelnější než konečných 4:0, soupeř své šance proměnil.