Béčko vyválčilo v přestřelce bod

11.09.2017 20:11

Divácky zajímavý zápas se spoustou zvratů a pohledného fotbalu. Nedělní podvečer jsme strávili na hřišti v Nepomuku, odkud pravidelně vozíme body. A i tentokrát jsme v tom chtěli pokračovat. První poločas jsme odehráli skvěle, byli jsme lepší. Stopeři byli jistí, beci důrazní a kreativní, záložníci plnili roli režisérů hry a vytvářeli útočníkům šance. Kdyby se nám podařilo mít víc míč pod kontrolou na soupeřově polovině, bylo by opravdu jen na pochvalu. Výkon se nám podařilo podpořit i gólem - Pavel Braun poprvé.

Do druhého poločasu jsme vlétli tak, že Lukáš Peprný sebral míč domácím z rozehrávky, přihrál mezi beky a Pavel Braun podruhé - 0:2. Vzápětí domácí z tresňáku snížili, takže po 2 minutách to bylo 1:2. Pak začali domácí prostřídávat, na hřiště posílali čerstvé a kvalitní hráče a dostávali nás pod tlak. Postupně se skóre obracelo až na 4:2....

To platilo ještě v 87.minutě. V té době už jsme ale zase domácí tlačili my. Kluci dnes prostě nechtěli prohrát, vyhrábli poslední zbytky sil a pod vedením Edy Molka se nadechli k závěrečnému náporu. Ten byl korunovaný dvěma góly během jedné minuty. Nejdříve faul na Edu ve vápně a Pavel Braun potřetí - 3:4. Hned po rozehrávce jsem se zmocnili míče, Eda přihrál před bránu a Pavel Braun počtvrté - 4:4. Na víc už nebyl čas a o konečném výsledku rozhodly penalty.

Podle mínění mého i domácích diváků zasloužená remíza podložená kvalitním výkonem všech, kteří do zápasu zasáhli.

FK Nepomuk "B" - TJ Chotěšov "B" 5:4p (0:1)

: 48. Švec, 74. Švec, 81. Kalabza, Kašpar - 18. Braun, 46. Braun, 87. Braun, 88. Braun