Béčko se poprvé představilo domácím divákům

05.04.2015 17:36

V zápase plném emocí, mnohdy naprosto zbytečných, naše rezerva potvrdila svoje tabulkové postavení a získala další body. Po tradičně rozpačitém začátku, kdy se hosté dostali v 6.minutě do vedení, postupně náš tým přebíral taktovku a do kabin už šel s vedením na svém kontě. Ve druhém poločase jsme už dominovali, ale místo získání rozhodujícího náskoku jsme svými chybami a nedisciplinovaností soupeře pořád drželi v zápase. Soupeř zlobil až do konce, usnadnili jsme mu to  zbytečným vyloučením a v náporu za stavu 4:2 2x nastřelil břevno. Z rychlých brejků jsme dokázali reagovat a zápas rozhodnout.

TJ Chotěšov "B" - TJ Zdemyslice 6:2 (2:1)

: Pašek, Jindřich, Vávrovec (p), Bednář V., Lupescu, Štökl J.