Áčko veze všechny body z Chlumčan

20.09.2014 20:56

Po pár menších šancích hned v úvodu se v 15. minutě prokličkoval do vápna Jindřich, přihrává Kubíkovi, který centruje do vápna, míč se odráží na volného Vávrovce a ten střílí těsně vedle.

Ve 20. minutě čekal ve středu hřište osamocený Molek a střelou z vápna skóruje 0:1.

25. minuta, rozehraný roh od Jindřicha na Vávrovce, centruje do vápna, kde míč tečuje Kubík, trefuje domácího hráče a ten si míč sráží do branky 0:2.

Domácí tým toho moc nepředvedl a tak nám končí 1. poločas za stavu 0:2.

Po dešti nám začíná 2. poločas.

Bohužel se nic zásadního nedělo, naše střely končily vedle branky a nebo gólman domácích pochytal.

Jen v 75. minutě domácí zahrávají rohový kop a trefují břevno.

Zbytek zápasu se dohrával, kde nezkušená paní rozhodčí nepískla pár jasných zákroků.

Další povinná výhra a už se dotahujeme na čelo tabulky.

TJ Keramika Chlumčany "B" - TJ Chotěšov 0:2 (0:2)