Áčko si zkomplikovalo cestu za postupem

10.05.2015 13:26

Chotěšov zaváhal v Kasejovicích!

Aktuální lídr tabulky z Chotěšova se vydal v rámci 21. kola do Kasejovic, kde je čekal kvalitně hrající domácí tým. Kasejovice utkání nakonec bez větších problémů ovládli a překvapivě přehráli Chotěšov 4:1.

Od začátku utkání měli hostující hráči trochu problém srovnat se s hrou na menším kasejovickém hřišti. Domácí tak měli možnost tlačit se dopředu a využít nekompaktnosti favorizovaného soupeře. Jejich snaha vyústila v první branku, která padla ve 22. minutě. Přímý kop Patrika Pružince hlavou prodloužil útočník Martin Škyrta přesně ke Zbyňku Adamcovi a ten se úspěšně prosadil střelou k tyči. První poločas poté přinesl ještě jednu zajímavou situaci a to střelu Martina Škyrty ze 41. minuty, která orazítkovala břevno hostující branky.

Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivněji a již v 51. minutě si vypracovali první zajímavou příležitost. Jejich dvě střely ale svůj cíl nenašli i díky zákroku domácího Svobody. Síť se ale rozvlnila překvapivě znovu na druhé straně. Martin Škyrta předvedl svůj um a v 65. minutě navýšil vedení domácích na 2:0. Za pouhých šest minut odpískal sudí přímý kop pro domácí, ke kterému se tentokrát postavil Zdeněk Rezek. Jeho krásná střela zamířila mimo dosah Rady a domácí tak vedli již 3:0. Minutu na to ale dokázal hostům vrátit naději záložník Tomáš Vacek, jehož střelu z dálky podcenil domácí brankář Svoboda. Tyto naděje ale rychle utnul hostující Carlan Alexandu, který v 74. minutě dostal druhou žlutou kartu a výrazně tak oslabil možnost Chotěšova na závěrečný tlak. Poslední branku utkání přidal opět Martin Škyrta, který v 85. minutě pečetil výhru svého týmu a konečné skóre 4:1.

Radek Kubíček : V sobotním deštivém odpoledni jsme zajížděli na hřiště Kasejovic. Absence čtyř hráčů (Eret, Ondruš, Terber, Jindřich) se ukázala během zápasu jako velmi citelná. V prvním poločase jsme měli dvě tutovky, ale bohužel jsme inkasovali po standartce, kde dobíhající hráč domácích měl opět luxusní dostatek času k zakončení. Je to neustále se opakující chyba, kterou vytváříme v každém zápase a jsme za to trestáni. Po změně stran jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale byli jsme trestáni ze standartek. Naše obranná činnost je bohužel až k smíchu. Na druhou stanu nejde klukům upřít snahu a bojovnost, ale sráží nás do kolen stupidní chyby za které jsme trestáni.

TJ Sokol Kasejovice - TJ Chotěšov 4:1 (1:0)