Áčko se na lídra nedotáhlo, přezimuje třetí

17.11.2013 11:50

Na zápas s leadrem tabulky jsme opět odjížděli v minimálním počtu hráčů. Do zápasu jsme vstoupili naprosto tragicky, už ve 2.minutě jsme po chybě dostali gól, následně další a do poločasu ještě jeden. Hráli jsme naivně, dělali neuvěřitelné chyby, ztráceli v rozehrávce spoustu míčů. Celkově byl výkon ustrašený, bez sebevědomí, bez zájmu, bez ochoty dát do boje něco navíc. Po bouřlivé přestávce jsme do druhé půlky nastoupili jako vyměnění, s pohybem, důrazem, hladem po úspěchu. V krátké době se nám podařilo snížit na 3:2 a měli jsme i další šance. Neproměnili jsme je, trochu polevili v nasazení a soupeř hru trochu vyrovnal. V poslední fázi zápasu jsme hru otevřeli, hráli na riziko a bohužel místo vyrovnání nám Blovice po rychlých brejcích daly ještě 2 góly.

TJ Sokol Blovice - TJ Chotěšov 5:2 (3:0)