Áčko potřetí v řadě bere pouze bod

26.10.2013 18:39

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, domácím jsme prakticky nepůjčili míč, dobře se pohybovali a kombinovali. Dostali jsme se i do několika šancí, ale v koncovce chyběl klid a důraz. Do vedení nás poslal krásnou střelou z přímého kopu Tomáš Vacek. V té době jsme měli šance zápas rozhodnout. Bohužel jsem šance neproměnili a postupně přistoupili na antifotbal domácích a místo kombinace jsme hráli překopávanou. Druhý poločas byl kopií prvního - naše dobrá hra, několik neproměněných šancí, malý důraz v koncovce a zbrklost v rozehrávce a po pár minutách nepozornosti jsme prohrávali 2:1. Poté jsme soupeře přitlačili, ale podařilo se nám pouze vyrovnat. Penaltová loterie opět vyzněla lépe pro soupeře.

SK Hradec 1946 - TJ Chotěšov 3:2p (0:1)