Áčko po boji udolalo Spartu

14.09.2014 08:41

Od 1. minuty to bylo nefotbalové utkání jak ze strany domácích tak i hostů. Až v 18. minutě se po vyraženém míči dostal do vápna Vacek a vstřelil gól 1:0.

Poté už se nic výrazného nestalo, minimum šančí na každé straně a tímto končí 1. poločas.

Hned ve 49. minutě Molek prodlužuje na Znášika, ten trefuje pouze gólmana, který vyráží na Vávrovce, krásná střela, ale gólman vyráží na roh.

Konečně se začíná útočit a v 55. minutě centr na malé vápno, kde se míče zmocnil Grössl a přestřeluje.

V 79. minutě po lajně uniká Molek až do vápna, kde nahrává na volného Hasenöhrla a ten překonává gólmana 2:0.

V 86. minutě se hosté dostali do vápna a faul Hasenöhrla je potrestán pokutovým kopem a hosté snižují 2:1.

Za vyhroceného stavu, kde bylo i pár potyček, rozhodčí ukončuje pouťové utkání, ve kterém důležité 3 body zůstali doma.

TJ Chotěšov - TJ Sparta Radkovice 2:1 (1:0)