Áčko má za sebou další důležitý krok !!

31.05.2015 15:19

Do Chotěšova se tentokrát vypravily Žinkovy, vedoucí tým ligy si ale se svým soupeřem dokázal poradit a zvítězil 3:1.

Začátek utkání byl pro hostující Žinkovy hodně hořký. Hned ve 3. minutě si hostující stoper srazil po centru Pavla Hasenöhrla míč do vlastní sítě a domácí tak vedli 1:0. Domácí měli tak zpočátku utkání navrch a vytvářeli si zajímavé a nebezpečné šance. Ve 30. minutě měli velikou šanci navýšit své vedení, ale Josef Jindřich nedokázal proměnit pokutový kop!! Šance měli v prvním poločase i hosté, jmenovitě útočníci Beníšek a Růžička, ale míč od sítě Chotěšova nedostali. Ve 38. minutě se navíc prosadil domácí Eduard Molek a hostům se tak situace hodně zkomplikovala. V závěru poločasu zahrozil Filip Švejda, jeho rána ale zamířila těsně vedle.

Ve druhé půli se hra ještě více vyrovnala. Velikou šanci si dokázal vypracovat hostující Zdeněk Beníšek, ale podobně jako v první půli ho zradila koncovka. V 65. minutě se vydal do rychlého brejku Josef Jindřich, přesným centrem našel opět Eduarda Molka a domácí vedli již 3:0. Situace tak byla pro Žinkovy již hodně složitá, navíc jejich finální fáze v tomto utkání postrádala potřebnou kvalitu. Gólu se nakonec ale dočkali, v 85. minutě se prosadil jejich nejaktivnější hráč Zdeněk Beníšek a pěknou hlavičkou upravil konečné skóre na 3:1.

Radek Kubíček (trenér domácích) : V předposledním domácím zápase jsme hostili Žinkovy. Úvod více než slušný – 3 minuta a 1:0. Po takovém startu se hned lépe dýchá. Tentokrát do zápasu kluci zapojili více fotbalovosti než v tom předchozím. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, bohužel v koncovce jsme nebyli dostatečně důrazní. Přesto jsme poločas vyhráli 2:0 i přes neproměněnou penaltu. Druhý poločas byl z mého pohledu ještě lepší než ten první. Kluci zápas odmakali a za to jim patří dík. UŽ JEN DVA KROKY !!!!

TJ Chotěšov - TJ Sokol Žinkovy 3:1 (2:0)