Los podzimních částí soutěží všech našich družstev

20.07.2013 13:54

muži "A" - OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇ - JIH

Chotěšov A Klášter 24.8.2013 SO 17.00
Lužany A Chotěšov A 31.8.2013 SO 17.00
Chotěšov A Žinkovy 7.9.2013 SO 17.00
Merklín A Chotěšov A 14.9.2013 SO 17.00
Chotěšov A Nepomuk B 21.9.2013 SO 16.30
Letiny Chotěšov A 28.9.2013 SO 16.30
Chotěšov A Kasejovice 5.10.2013 SO 16.00
Dvorec Chotěšov A 12.10.2013 SO 16.00
Chotěšov A Předenice 19.10.2013 SO 15.30
Hradec A Chotěšov A 26.10.2013 SO 14.30
Chotěšov A Soběkury 2.11.2013 SO 14.00
Chotěšov A Chlumčany B 9.11.2013 SO 14.00
Blovice A Chotěšov A 16.11.2013 SO 13.30

muži "B" - nově založeni - IV. TŘÍDA

Ptenín Chotěšov B 1.9.2013 NE 17.00
Chotěšov B Chlum 8.9.2013 NE 10:15
Dnešice Chotěšov B 15.9.2013 NE 17.00
Chotěšov B Nezbavětice 22.9.2013 NE 10:15
Líšiná Chotěšov B 29.9.2013 NE 16.30
Hradec B Chotěšov B 6.10.2013 NE 14.00
Chotěšov B Seč 13.10.2013 NE 10:15
Mantov Chotěšov 20.10.2013 NE 15.30
Chotěšov B Lužany B 27.10.2013 NE 10:15

dorost - KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU SKUPINA B

Stod Chotěšov 25.8.2013 NE 13.30
Chotěšov Staňkov 31.8.2013 SO 10.00
Luby Chotěšov 7.9.2013 SO 10.00
Chotěšov Postřekov 14.9.2013 SO 10.00
Dlouhá ves Chotěšov 22.9.2013 NE 10.00
Holýšov Chotěšov 29.9.2013 NE 14.00
Chotěšov Kdyně 5.10.2013 SO 10.00
Merklín Chotěšov 12.10.2013 SO 13.00
Chotěšov Chanovice 19.10.2013 SO 10.00
Nýrsko  Chotěšov 27.10.2013 NE 12:15
Chotěšov Blovice  2.11.2013 SO 10.00
Mochtín Chotěšov 9.11.2013 SO 10.00
Chotěšov Horšovský Týn 16.11.2013 SO 10.00

starší žáci - ukončili činnost a zbytek hráčů bude hájit barvy Stoda - KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

 

mladší žáci - nově založeni společně se Stodem - OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇ - SEVER

Všeruby Chotěšov 7.9.2013 SO 15.00
Chotěšov Horní Bříza 15.9.2013 NE 14.00
Kaznějov Chotěšov 21.9.2013 SO 10.00
Zbůch Chotěšov 28.9.2013 SO 10.00
Chotěšov Třemošná 6.10.2013 NE 14.00
Mladotice Chotěšov 12.10.2013 SO 14.00
Chotěšov Líně 20.10.2013 NE 14.00
Nýřany Chotěšov 26.10.2013 SO 12:30
Chotěšov Sulkov 3.11.2013 NE 14.00

přípravka - OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇ - JIH

Merklín Chotěšov 30.8.2013 17.00
Dobřany Chotěšov 4.9.2013 ST 16.30
Chotěšov Stod 13.9.2013 17.00
Chlumčany  Chotěšov 20.9.2013 16.00
Chotěšov Vstiš 27.9.2013 17.00
Chotěšov Merklín 4.10.2013 17.00
Chotěšov Dobřany 11.10.2013 17.00
Stod Chotěšov 18.10.2013 16.30
Chotěšov Chlumčany 25.10.2013 17.00
Vstiš Chotěšov 1.11.2013 16.30